Аудит сайту

Аудит і виявлення проблем, що заважають просуванню вашого сайту

Замовити аудит сайту

 • Терміни від 1 дня;
 • Вартість від 1000 грн;
 • Надання звіту;
 • Персональний менеджер.
Большой опыт работы

Досвід

Профессионализм

Професіоналізм

Гарантии

Гарантії

Замовити аудит сайту від професіоналів

Ви можете замовити аналіз сайту і ми підготуємо звіт з рекомендаціями.

Аудит веб сайту – ґрунтовне дослідження стану ресурсу, пошук помилок, які заважають зайняти місце в ТОПі пошукових систем.

Після проведення аудиту – Ви отримуєте прості інструкції для вирішення критичних помилок, знайдених в процесі аналізу сайту.

Перевіркою сайту займається SEO фахівець з великим досвідом у просуванні сайтів. Він знає все про рекомендації пошукових систем і допоможе вашому сайту відповідати їм. Іноді, в особливих випадках, можуть залучатися додаткові експерти. Після вивчення сайту, ставиться діагноз і надається максимально докладні інструкції з виправлення всіх важливих помилок.

Замовити аналіз сайту: види аудитів, які ми проводимо

Комплексний аудит всього сайту.

Аудит технічного стану сайту.

Аналіз стратегії просування послуги.

Аналіз стану SEO оптимізації.

Як проводиться аудит веб сайту?

 • Замовити аналіз сайтуЗапитуємо всю потрібну інформацію Замовнику потрібно описати проблему. Фахівці запитують всю необхідну інформацію і доступи до потрібних сервісів, без яких не вдаться провести якісний аудит сайту.
 • Занурюємося в бізнес замовника і вивчаємо проблеми сайту Наші фахівці аналізують ресурс і дають свою оцінку стану всього сайту. Узгоджуємо процес аудиту і оголошуємо терміни.
 • Проводимо аналіз сайту, готуємо інструкцій для подальшого впровадження Спеціаліст перевіряє ресурс і готує прості, але докладні інструкції щодо поліпшення стану сайту. Далі готується звіт і відправляється замовнику.
 • Відповідаємо на всі питання з аудиту Після вивчення всіх інструкцій, якщо виникають питання, Ви можете їх задати і ми докладно все пояснимо.
Щоб максимально швидко і якісно провести аудит веб сайту, нам потрібно отримати інформацію та ознайомитися з сайтом. Залежно від виду аудиту та стану сайту, нам може знадобиться різна інформація. Але зазвичай ми запитуємо наступне:
 • опис проблеми з якою Ви зіткнулися;
 • отримати доступ до інструментів веб-майстрів -Яндекс Веб-майстер і Google Search Console;
 • отримати доступи до статистики ресурсу. Це Яндекс Метрика або Google Analytics;
 • часто може знадобитися історія зміни позицій сайту.

Вам потрібно збільшити обсяг продажів?

Тоді варто замовити аналіз сайту і ми підготуємо максимально ємний звіт з рекомендаціями.

Замовити аудит сайту, навіщо це?

Замовити аудит сайту Після внесення правок на сайті, які описані в звіті аудиту, Ви вагомо поліпшите ранжування і позиції. Ваш сайт буде відповідати рекомендаціям пошукових систем, що скажеться на ваших продажах збільшенням відвідуваності. При аналізі сайту збирається величезна кількість інформації, її потрібно структурувати і зрозуміти в чому полягає проблема. Таке завдання слід довіряти тільки професіоналам. Наші фахівці провели не одну сотню аудитів і мають великий досвід, що дозволяє в короткі терміни провести аналіз і підготувати список необхідних правок.